Używamy plików cookies do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki (odwiedź witrynę dostawcy Twojej przeglądarki aby dowiedzieć się jak to robić).

Aktualności / Schreder Polska Partnerem Targów i Szkoleń

Firma Schréder Polska wchodzi w skład Schréder Group - międzynarodowej grupy przedsiębiorstw, obecnych w 40 krajach na pięciu kontynentach, specjalizującą się w projektowaniu i produkcji profesjonalnych systemów oświetlenia zewnętrznego. Założeniem firmy jest idea "właściwego oświetlenia", którą kierujemy się przez szereg lat.

 

Produkty firmy Schreder znalazły zastosowanie m.in. na głównych ciągach komunikacyjnych na przykład w Warszawie takich jak ulica Marszałkowska, Solidarności, Krakowskie Przedmieście, Belwederska, czy aleje Ujazdowskie. Stylowe oprawy z oferty firmy Schreder POlska  sprawdziły się także w historycznych i zabytkowych strefach miejskich jak np. ulica Floriańska oraz obszar Starego Miasta w Krakowie, czy Rynek we Wrocławiu. Firma jest dostawcą sprzętu oświetleniowego na autostrady A1, A2 i A4.