Używamy plików cookies do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki (odwiedź witrynę dostawcy Twojej przeglądarki aby dowiedzieć się jak to robić).

Aktualności / Konkursy dla architektów i projektantów

RYTM ŚWIATŁA - HOTEL W KRAJOBRAZIE - CZWARTA EDYCJA
EKO LAMPA W MIESZKANIU
– DRUGA EDYCJA


 
 Polski Związek Przemysłu Oświetleniowego we współpracy z Agencją SOMA - organizatorem Targów Światło oraz śląskimi pracowniami: Goczołowie Architekci Studio Autorskie oraz  Pracownią OVO Grąbczewscy Architekci zaprasza do udziału w konkursie RYTM ŚWIATŁA oraz konkursie EKO LAMPA W MIESZKANIU.

 

 

Czwarta edycja konkursu stawia przed uczestnikami zadanie zaprezentowania projektu z wymyślonym przez siebie obiektem hotelowym oraz detalu wewnątrz lub na zewnątrz hotelu, w którym oświetlenie odgrywać będzie główną rolę przy jego kształtowaniu. Ważnym elementem jest wpisanie obiektu w krajobraz

Sponsorem Konkursu jest firma LUG Light Factory.

 


 

Zadaniem konkursowym jest zaprezentowanie projektu wymyślonego oświetlenia do pomieszczeń użytkowych i rekreacyjnych w przestrzeni mieszkalnej. Uczestnicy Konkursu powinni mieć na uwadze, że zaproponowane rozwiązanie oświetleniowe może zostać zastosowane do wyboru w różnych pomieszczeniach użytkowych i rekreacyjnych znajdujących się w mieszkaniu:
- strefie dziennej
- kuchni
- sypialni
- łazience
- holu
- na balkonie, tarasie

Sponsorami nagród są firmy Spot Light i Britop Lighting oraz firma Alfa Sosnowscy.

 


 

Dla zwycięzców przewidziane są nagrody pieniężne i rzeczowe, a prace finalistów zaprezentowane zostaną na wystawie pokonkursowej podczas XXIV Międzynarodowych Targów ŚWIATŁO 2016 w dniach 27-29 stycznia 2016 w Warszawie. Dodatkowo w przypadku Konkursu EKO Lampa w mieszkaniu przedwidziana jeste możliwość wykonania prototypu lampy.

 

Szczegówe informacje - warunki oraz formularze znajdziecie Państwo w zakładkach:

Konkurs Rytm Światła...oraz Konkurs EKO Lampa w mieszkaniu

 

Zapraszamy do udziału !!!