Używamy plików cookies do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki (odwiedź witrynę dostawcy Twojej przeglądarki aby dowiedzieć się jak to robić).

Aktualności / Komponowanie architektury

Spotkanie otworzy właśnie prezentacja warszawskiej Pracowni Architektonicznej WXCA. Prelekcje WXCA przeprowadzi  Pani Marta Sękulska-Wrońska.

WXCA jest pracownią architektoniczną oferującą szeroko pojętą obsługę Inwestora. Począwszy od konsultacji programowych, poprzez projektowanie: urbanistyczne, architektoniczne, inżynierię, aż do obsługi realizacji, projekt wnętrz i architekturę krajobrazu.
Naszym najważniejszym celem jest sprostanie oczekiwaniom Inwestora, zapewnienie mu kompleksowej obsługi przy realizacji zamówienia. Bacznie śledzimy kierunki zmian na rynku budownictwa, sprawnie reagujemy na potrzeby Inwestorów i oferujemy możliwości realizacji całego lub częściowego pakietu usług projektowych.
Jasny program działania i wysoka kultura pracy gwarantują harmonijne współdziałanie Stron. Zapewniamy fachową realizację inwestycji bowiem naszymi podwykonawcami są wyłącznie firmy o uznanej pozycji na rynku. Inwestujemy w zespół, nowoczesne technologie i sprawne systemy organizacyjne.
WXCA stawia na wiedzę, rzetelność i dynamizm grupy fachowców tworzących zespół projektowy. Wraz z architektami o wieloletnim doświadczeniu zawodowym pracują młodzi projektanci. Jest to celowy zabieg pozwalający łączyć praktykę z nowatorskim podejściem.
Do wszystkich projektów podchodzimy z pasją. Staramy się by były niepowtarzalne i funkcjonalne jednocześnie. Pracownia jest laureatem wielu prestiżowych nagód i wyróżnień.
WXCA została ogłoszona w Londynie, we wrześniu b.r laureatem European Property Awards. Budynek Uniwersytetu Warszawskiego - Europejskie Centrum Edukacji Geologicznej w Chęcinach, projektu WXCA, został wyróżniony pięcioma gwiazdkami i uzyskał tytuł najlepszego budynku użyteczności publicznej w Europie.


W trakcie Konferencji ogłoszone zostaną wyniki i wręczone nagrody w kreatywnym konkursie dla młodych architektów, projektantów, designerów, twórców Rytm światła – hotel w krajobrazie oraz konkursie EKO lampa w mieszkaniu.

Program spotkania zamieszczamy poniżej. Udział w konferencji jest BEZPŁATNY.

Konferencja ARCHITEKTURA * ŚWIATŁO * PRZESTRZEŃ;
28 stycznia, sala C1a, I piętro   9.30 – 10.10     Komponowanie architektury -  Pracownia  Architektoniczna WXCA
10.10  – 11.10     Oficjalne ogłoszenie wyników w Konkursach: Rytm Światła - hotel w krajobrazie oraz EKO lampa w mieszkaniu, otwarcie wystawy pokonkursowej oraz wręczenie nagród
11.10 – 12.30     przerwa
12.30 – 13.00     Gotowanie światłem – Przemysł Rechnio, EURO-LIGHT
13.00 – 14.00     Specyfika współczesnej architektury - Keith Williams
14.00 – 14.30     Znaczenie oddawania barw w oświetleniu - Agnieszka Smolczyńska, SPECTRA LIGHTING
14.30                   Pytania, dyskusja