Używamy plików cookies do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki (odwiedź witrynę dostawcy Twojej przeglądarki aby dowiedzieć się jak to robić).

Aktualności / Schreder Polska Partnerem Szkoleń i Targów

Schréder Polska

 

 

Oświetlenie inne niż wszystkie…

 

Firma Schréder Polska wchodzi w skład Schréder Group - międzynarodowej grupy przedsiębiorstw, obecnych w 40 krajach na pięciu kontynentach, specjalizującą się w projektowaniu i produkcji profesjonalnych systemów oświetlenia zewnętrznego. Filozofią firmy jest idea "właściwego oświetlenia", którą kieruje się przez szereg lat. Schreder Polska oferuje klientom nie tylko produkty najwyższej jakości, ale także całą koncepcję oświetlenia na najwyższym poziomie, czyli oświetlenia nowoczesnego, racjonalnego i ekonomicznego. A to wszystko dzięki nowoczesnemu podejściu do toku projektowania oświetlenia oraz stosowaniu oryginalnego wzornictwa opraw oświetleniowych i nowoczesnych technologii.

 

Firma specjalizuje się w profesjonalnym projektowaniu oświetlenia ulicznego oraz dekoracyjnego, w tym również w iluminacji obiektów architektonicznych kreującej przestrzeń miejską. Posiada bogate doświadczenie w projektowaniu oświetlenia sportowego, przemysłowego i tunelowego.

 

Produkty Patrona Targów ŚWIATŁO znalazły zastosowanie m.in. na głównych ciągach komunikacyjnych na przykład w Warszawie takich jak ulica Marszałkowska, Solidarności, Krakowskie Przedmieście, Belwederska, czy aleje Ujazdowskie. Stylowe oprawy z naszej oferty świetnie sprawdziły się w historycznych i zabytkowych strefach miejskich jak np. ulica Floriańska oraz obszar Starego Miasta w Krakowie, czy Rynek we Wrocławiu. Firma jest również dostawcą sprzętu oświetleniowego na autostrady A1, A2 i A4.