Używamy plików cookies do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki (odwiedź witrynę dostawcy Twojej przeglądarki aby dowiedzieć się jak to robić).

Aktualności / Zasady oświetlania przejść dla pieszych, wymagania i pomiary

 

Szkolenie skierowane jest  zarówno do przedstawicieli urzędów władz samorządowych odpowiedzialnych za realizację inwestycji oświetleniowych na terenie miast i gmin, jak też projektantów i inspektorów nadzoru.

 

Prezentację poprowadzi dr hab. inż. Piotr Tomczuk .

 

 

Absolwent Wydziału Elektrycznego Politechniki Warszawskiej na kierunku Elektrotechnika Ogólna o specjalizacji Urządzenia Elektryczne Pojazdów Samochodowych. Od zakończenia studiów zajmuje się tematyką oświetlenia pojazdów i infrastruktury transportowej. Pracownik naukowo-dydaktyczny Wydziału Transportu Politechniki Warszawskiej. Prowadzi prace badawcze dotyczące problematyki oświetlenia ulicznego, oświetlenia przejść dla pieszych oraz oświetlenia pojazdów samochodowych. Autor publikacji naukowych, wykładów i szkoleń z zakresu techniki świetlnej w transporcie.