Używamy plików cookies do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki (odwiedź witrynę dostawcy Twojej przeglądarki aby dowiedzieć się jak to robić).

Aktualności / Możliwości i warunki handlu z krajami rejonu Maghrebu


SPOTKANIE NIE ODBĘDZIE SIĘ Z POWODU CHOROBY PRELEGENTA

 

Spotkanie Możliwości i warunki handlu z krajami rejonu Maghrebu (Algieria, Maroko i Tunezja) i z terenu Subsaharyjskiej Afryki,

sala C1a, I piętro, godz. 11:00 – 13:00

 


Spotkanie poprowadzi Hassan Azdimousa, doktor nauk o zarządzaniu Uniwersytetu w Strasbourgu, uprawniony do kierowania badaniami naukowymi, jest profesorem marketingu i dystrybucji w Ecole Nationale de Commerce et de Gestion w Kénitra (Maroko), gdzie kieruje badaniami na temat handlu i grupą badawczą „Badania, perspektywy i strategie”.

Prowadzi działalność doradczą i szkoleniową z zakresu marketingu, handlu, dystrybucji i przedsiębiorczości. Członek-założyciel i sekretarz generalny Marokańskiego Stowarzyszenia Marketingu (Association Marocaine du Marketing). W 2016 r. zapoczątkował Międzynarodową Konferencję poświęconą marketingowi (Colloque Scientifique International en Marketing), w której pełni funkcję przewodniczącego komitetu organizacyjnego. Jest również autorem artykułów na temat handlu, dystrybucji i sprzedaży.