Używamy plików cookies do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki (odwiedź witrynę dostawcy Twojej przeglądarki aby dowiedzieć się jak to robić).

Aktualności / Wnętrze Otwarte na Targach ŚWIATŁO

 

WNĘTRZE OTWARTE to specjalnie zaprojektowana strefa, w której producenci i architekci będą rozmawiać o tym jak mądrze projektować przestrzeń wiedząc, że ma ona istotny wpływ na życie. Nazwa strefy sugeruje otwartość umysłu w dialogu, a produkty, które ją wypełnią świadczą o otwartości w myśleniu o człowieku.


Temu szczególnemu miejscu patronuje Justyna Smolec – architekt i projektant wnętrz z ogromnym doświadczeniem. A oto, co mówi o tej idei:

„Interesuje mnie zarówno przestrzeń, jak i produkt ją wypełniający. Tylko takie połączenia, które pozytywnie wpływają na naszą codzienność. Te, które  pomagają nam funkcjonować w świecie, dostarczającym zbyt dużą ilość informacji i atrakcji. Warto rozmawiać jak się w tym nie pogubić, jak odnaleźć równowagę i koncentrować się na rzeczach ważnych. Targi oświetleniowe są idealnym miejscem aby te ideę rozświetlić”.