Używamy plików cookies do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki (odwiedź witrynę dostawcy Twojej przeglądarki aby dowiedzieć się jak to robić).

Aktualności / Firma Schreder Partnrem szkoleń i Targów

 

Firma Schréder Polska wchodzi w skład Schréder Group - międzynarodowej grupy przedsiębiorstw, obecnych w 40 krajach na pięciu kontynentach, specjalizującą się w projektowaniu i produkcji profesjonalnych systemów oświetlenia zewnętrznego. Filozofią  firmy jest idea "właściwego oświetlenia". Oznacza to, że oferuje swoim klientom nie tylko produkty najwyższej jakości, ale także całą koncepcję oświetlenia na najwyższym poziomie, czyli oświetlenia nowoczesnego, racjonalnego i ekonomicznego. A to wszystko dzięki nowoczesnemu podejściu do toku projektowania oświetlenia oraz stosowaniu oryginalnego wzornictwa opraw oświetleniowych i nowoczesnych technologii.

 

Produkty firmy Schreder znalazły zastosowanie m.in. na głównych ciągach komunikacyjnych na przykład w Warszawie takich jak ulica Marszałkowska, Solidarności, Krakowskie Przedmieście, Belwederska, czy aleje Ujazdowskie. Stylowe oprawy znalazły zastosowanie w historycznych i zabytkowych strefach miejskich jak np. ulica Floriańska oraz obszar Starego Miasta w Krakowie, czy Rynek we Wrocławiu. Firma jest dostawcą sprzętu oświetleniowego na autostrady A1, A2 i A4. Produkty zostały użyte także do oświetlenia takich obiektów jak: Pałac Prezydencki w Warszawie, zabytkowe budynki Politechniki Warszawskiej, Kościoły na trasie warszawskiego Traktu Królewskiego (Wizytek i Poseminaryjny), oraz iluminacja kładki pieszo – rowerowej Ojca Bernatki łączącej Kazimierz z Podgórzem w Krakowie.

Firma Schreder może pochwalić się również prestiżowymi obiektami na świecie, m.in. Koloseum w Rzymie, Brama Brandenburska w Berlinie, Łuk Triumfalny w Paryżu, Most Oleron we Francji, Teatr Narodowy w Pradze.