Używamy plików cookies do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki (odwiedź witrynę dostawcy Twojej przeglądarki aby dowiedzieć się jak to robić).

Aktualności / Architektura-Światło-Przestrzeń

 

 

Targom ŚWIATŁO 2018 towarzyszyć będzie Konferencja Architektura-Światło-Przestrzeń. 1 lutego 2018 r., już po raz 20-sty projektanci oświetlenia spotkają się z przedstawicielami świata architektury.

Spotkanie i dyskusję poprowadzi arch. Oskar Grąbczewski z pracowni OVO Grąbczewscy Architekci. Uczetnikiem spotkania będzie równiez architekt Justyna Smolec, autorka Strefy Wnętrze Otwarte organizowanej na Targach ŚWIATŁO 2018.

 

 

Gościem jubileuszowej, 20-stej Konferencji Architektura-Światło-Przestrzeń będzie Alfonso Femia, światowej sławy włoski architekt.


Architekt, przedstawi swoje koncepcje i rozwiązania architektoniczne, w tym ostatnio nagrodzone projekty oraz podzieli się uwagami na temat warsztatu z uwzględnieniem zastosowania światła do kształtowania przestrzeni obiektów. 

 

 

Gościem Konferencji Architektura-Światło-Przestrzeń będzie również Roberta Bussnelli, redaktor naczelna Magazynu IQD.

 

 

 

 

 

 

 

 

ARCHITEKTURA ŚWIATŁO PRZESTRZEŃ - PROGRAM

10.00 – 10.10 Rozpoczęcie spotkania powitanie gości, przedstawienie prelegentów
10.10 – 10.40 Prezentacja włoskiego czasopisma o architekturze i designie IQD, możliwości publikacji osiągnięć polskich architektów i projektantów oraz prezentacji dorobku polskich pracowni – redaktor naczelna Roberta Bussnelli
10.40 – 11.40 Rola światła i przestrzeni w architekturze - Alfonso Femia, włoski architekt, laureat Archmarathon 2017
11.40 – 12.40 Pytania i dyskusja Alfonso Femii z zaproszonymi gośćmi na temat wykorzystania światła do kreowania przestrzeni.
                          Możliwość bezpośredniej rozmowy z Alfonso Femią i Robertą Bussnelli.
                          Spotkanie i dyskusję poprowadzi arch. Oskar Grąbczewski, OVO Grąbczewscy Architekci.

 

REJESTRACJA NA KONFERENCJĘ TUTAJ

Każdy z uczestników spotkania otrzyma egzemplarz czasopisma architektonicznego IQ Design


 

 


Konferencję Architektura-Światło -Przestrzeń patronatem objęła Izba Architektów RP