Używamy plików cookies do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki (odwiedź witrynę dostawcy Twojej przeglądarki aby dowiedzieć się jak to robić).

Aktualności / Nowa, jubileuszowa edycja

 

 

 

   

 

Rusza 20-ta edycja Konkursu


NAJLEPIEJ OŚWIETLONA GMINA I MIASTO 2018 ROKU
NAJLEPSZA INWESTYCJA OŚWIETLENIOWA 2018 ROKU

 

Konkurs ma na celu propagowanie aktywności inwestycyjnej w zakresie oświetlenia. Jego zadaniem jest nagradzanie najlepszych inwestycji oświetleniowych, propagowanie i upowszechnianie dobrych,  innowacyjnych i energooszczędnych rozwiązań technicznych, dających możliwość osiągnięcia znacznych oszczędności zużycia energii elektrycznej.
Do udziału w Konkursie zapraszamy wszystkich, którzy w ostatnich dwóch latach przeprowadzili na swoim terenie inwestycje związane z oświetleniem. Zgłaszane mogą być zarówno duże jak i małe, lokalne inwestycje.


W tym roku ze względu na obchody 100-ej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości utworzyliśmy nową kategorię konkursową pt. „Oświetlenie lub iluminacja obiektu/przestrzeni publicznej związane z obchodami 100-ej rocznicy odzyskania Niepodległości R.P.”


Chcielibyśmy w ten sposób nagrodzić najciekawsze rozwiązania oświetleniowe wykorzystujące symbole i barwy narodowe, które będą kreować, wzbogacać miejską przestrzeń, budując tym samym  uroczystą, patriotyczną atmosferę podczas głównych obchodów jubileuszu.


Patronat honorowy nad Konkursem objęła Izba Architektów RP i Związek Gmin Wiejskich RP.
Patronat medialny sprawuje:

  • portal edroga.pl
  • portal akademialed.pl
  • kwartalnik LUX Magazyn
  • dziennik Monitor Urzędowy


UWAGA!
Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 17 grudnia br.


Regulamin konkursu wraz z formularzem zgłoszeniowym są dostępne poniżej oraz na stronie www.pzpo.pl.

 

 

REGULAMIN        FORMULARZ     ZGŁOSZENIA

 


Wszelkie pytania dot. Konkursu prosimy kierować na adres: biuro@pzpo.pl lub tel. 22/ 843-20-19.


Projekt realizowany w ramach obchodów stulecia odzyskania niepodległości