Używamy plików cookies do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki (odwiedź witrynę dostawcy Twojej przeglądarki aby dowiedzieć się jak to robić).

Szkolenia i warsztaty

Targi ŚWIATŁO to nie tylko największe branżowe targi oświetleniowe, lecz także jedyne wydarzenia łączące prezentację najnowszych produktów z koncepcją szkoleniową.

Promując corocznie firmy i ich produkty, jednocześnie dbamy o bogatą ofertę warsztatową dla uczestników targów, którzy mogą brać udział w seminariach naukowych, konferencjach i szkoleniach dla specjalistów, obejmujących prezentację sprzętu i najnowszych technologii stosowanych w branży oświetleniowej, elektrotechnicznej i budownictwie.


W minionej edycji spotkania zgromadziły 1205 osób: architektów, inżynierów elektryków, inspektorów nadzoru, instalatorów oraz przedstawicieli władz samorządowych, zakładów energetycznych i zarządców dróg.


W programie przyszłorocznych Targów także znajdą się seminaria, konferencje i warsztaty: Tradycyjnie odbędzie się spotkanie Architektura- Światło-Przestrzeń, Konferencja poświecona technologii LED oraz seminarium dla przedstawicieli samorzadów lokalnych połączone z wręczeniem nagród w Konkursie na Najlepiej Oświetloną Gminę, Miasto oraz Najlepszą Inwestycję Ośietleniową. Szczegółowe informacje dotyczące programu szkoleń będą dostępne na naszej stronie
.