Używamy plików cookies do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki (odwiedź witrynę dostawcy Twojej przeglądarki aby dowiedzieć się jak to robić).

Organizatorzy Targów

 

 

Agencja SOMA specjalizuje się we wspieraniu rozwoju firm, łączeniu polskich i międzynarodowych partnerów oraz wzmacnianiu wymiany wiedzy i doświadczeń biznesowych. Podstawowym obszarem działalności firmy jest organizacja międzynarodowych targów o charakterze branżowym głównie w obszarze oświetlenia, designu, wyposażenia wnętrz, elektrotechniki, automatyki teletechniki i czystej energii.


W trakcie ponad 20-letniej działalności firma zorganizowała 25 edycji Targów Sprzętu Oświetleniowego ŚWIATŁO oraz 15 edycji Targi Sprzętu Elektrycznego, Energetyki  i Systemów Zabezpieczeń ELEKTROTECHNIKA. W obydwu tych wydarzeniach w 2017 roku wzięło udział ponad 500 wystawców z kraju i z zagranicy i ponad 15.000 odwiedzających. Z naszą pomocą zostało nawiązanych tysiące cennych kontaktów, podpisano wiele znaczących umów i zawiązano szereg partnerstw i inicjatyw biznesowych.


Ważnym elementem Targów są szkolenia, warsztaty, seminaria i konferencje przeznaczone dla architektów, projektantów wnętrz, projektantów instalacji elektrycznych i teletechnicznych, instalatorów, inwestorów, deweloperów, przedstawicieli samorządów lokalnych, zarządców dróg, zarządców nieruchomości, inspektorów nadzoru, przedstawicieli zakładów energetycznych oraz wyższej kadry inżynierskiej w zakładach przemysłowych. Uczestnicy spotkań mają możliwość skonfrontowania uzyskanych informacji z ofertą wystawców, prezentowaną na stoiskach targowych.


Istotnym celem działalności Agencji SOMA jest wspieranie wymiany doświadczeń pomiędzy przedstawicielami polskiego i zagranicznego biznesu, a także promocja polskiego eksportu, wynikająca z wieloletniego doświadczenia, dobrej znajomości rynku, zasad międzynarodowego marketingu oraz ścisłej współpracy z rządowymi i samorządowymi organami wspierającymi przedsiębiorców w Polsce i za granicą.

Agencja SOMA to dobry i sprawdzony partner przy budowaniu, a następnie realizacji strategii rozwoju firmy w oparciu o rozwój eksportu.
Agencja SOMA to firma etyczna, zbudowana na zasadach uczciwego i odpowiedzialnego biznesu.